Rio Anti-Cellulite Laser

FAQ

Co to jest Rio Anti-Cellulite?

Rio Anti-Cellulite umożliwia przeprowadzenie zabiegu laserowego usuwania cellulitu. Jest to sprawdzona kombinacja technologii laserowej (stosowanej w salonach kosmetycznych) i wzbogaconego serum kofeinowego, przeniesiona do domowego zacisza.

Zaawansowane działanie Rio Anti-Cellulite przyspieszy komórkowe procesy metaboliczne, co w praktyce prowadzi do wygładzenia skóry i redukcji cellulitu. Zabieg wspomaga także naturalne mechanizmy organizmu do redukcji zbędnego tłuszczu. Produkt jest zasilany z sieci elektrycznej lub baterią.

Zestaw Rio Anti-Cellulite składa się z:

  • urządzenie Rio Anti-Cellulite Laser,
  • 1x kofeinowe serum antycellulitowe,
  • 1x krem ujędrniający na noc,
  • zasilacz,
  • baterie,
  • polskojęzyczna instrukcja.

W jaki sposób działa Rio Anti-Cellulite?

Rio Anti-Cellulite może być łatwo wkomponowany w codzienną rutynę, ponieważ urządzenie powinno być stosowano tylko dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Zastosowana technologia jest w pełni przetestowana i od lat stosowana w profesjonalnych salonach kosmetycznych (także w połączeniu z kremami kofeinowymi). Rio Anti-Cellulite to zyskująca bardzo dużą popularność alternatywa do zabiegów chirurgicznych.

Na jakich częściach ciała mogę stosować Rio Anti-Cellulite?

Cellulit najczęściej występuje na dolnych częściach ciała, takich jak brzuch, uda czy okolice miednicy. Rio Anti-Cellulite może być jednak stosowany z powodzeniem na skórze całego ciała, ponieważ jest to urządzenie hipoalergiczne.

W jaki sposób kofeinowe serum antycellulitowe redukuje cellulit?

Cellulit pojawia się w wyniku odkładania się tłuszczu pomiędzy włóknami tkanki łącznej. Z wiekiem włókna stają się coraz mniejsze, co w połączeniu z tłuszczem powoduje wystąpienie cellulitu. Badania kliniczne dowodzą, że kremy zawierające kofeinę wykazują silne właściwości antycellulitowe. Po tym jak krem zostanie wchłonięty wspomaga on naturalne zdolności organizmu do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki temu cellulit ulega znacznej redukcji.

W jaki sposób używać Rio Anti-Cellulite?

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem sposobu użycia.

Jak często należy używać Rio Anti-Cellulite?

Aby osiągnąć optymalne rezultaty, należy korzystać z urządzenia dwa razy dziennie łącznie przez czas 10 minut (2x5-minutowe zabiegi).

Dlaczego warto zakupić Rio Anti-Cellulite? i jakie wiążą się z tym korzyści?

Wiele kobiet spędza ogromną ilość czasu nad odchudzaniem, by po utracie kilogramów zdać sobie sprawę, że wygląd ich skóry jest daleki od ideału. W takich przypadkach cellulit pojawia się bardzo często i wiele kobiet nie może w pełni cieszyć się ze szczuplejszej sylwetki. W niektórych przypadkach prowadzi to nawet do porzucenia zdrowej diety i aktywności fizycznej…

Rio Anti-Cellulite to sprawdzony sposób na eliminację cellulitu. Urządzenie wykorzystuje technologię laserową, stosowaną z powodzeniem od lat w salonach kosmetycznych. W połączeniu z kofeinowym serum antycellulitowym, laser przyspiesza komórkowe procesy metaboliczne, co prowadzi do znacznej redukcji tłuszczu. W rezultacie skóra jest bardziej gładka i jędrna.

Rio Anti-Cellulite to coraz popularniejsza alternatywa do kosztownych zabiegów chirurgicznych. Dodatkowym atutem urządzenia jest wygoda użycia (tylko dwa razy dziennie po 5 minut).

Skąd mam wiedzieć, że ten produkt jest bezpieczny i nie oparzy mojej skóry?

Produkt spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przed rozpoczęciem użytkowania dokładnie zapoznaj się z polskojęzyczną instrukcją dołączoną do produktu. Rio Anti-Cellulite nie spowoduje oparzeń ponieważ korzysta z lasera niskiego poziomu, który w żaden sposób nie jest szkodliwy dla skóry. Zabieg jest w pełni wygodny i nieinwazyjny.

Czy Rio Anti-Cellulite? wywołuje skutki uboczne?

Laser niskiego poziomu nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jeżeli jednak zaobserwujesz niekorzystne zmiany, należī jak najszybciej zaprzestać stosowania urządzenia i skonsultować się z lekarzem.

Czy mogę dokonać zakupu kremów osobno?

Tak. Zestaw składający się z serum antycellulitowego i kremu ujędrniającego jest dostępny w osobnej sprzedaży. Zakupu możesz dokonać w tym miejscu.

Napisali do nas

Napisali do nas

Polecamy artykuły